INNA BILA
IT LAB STUDIO
HOVER

У Сінгурах розгорнули акцію протесту, мітингувальники вкотре вимагають закриття хутрової ферми (ВІДЕО)

Bez nazvanyia 1 1 - У Сінгурах розгорнули акцію протесту, мітингувальники вкотре вимагають закриття хутрової ферми (ВІДЕО)

У п`ятницю, 7 серпня, у селі Житомирського району мітингувальники зібралися на акцію протесту, в рамках котрої вимагають припинення роботи тутешньої хутряної ферми.

Інформацію щодо протесту оприлюднили на сторінці організації UAnimals у соцмережі.

“Житомирська область проти “шкуродерень”! Саме зараз у Сінгурах триває акція протесту. Люди висловлюють свій негатив стосовно  роботи хутрової ферми “Профуна”. Раніше суд постановив закрити “шкуродерню”, але керівництво ігнорує це рішення і вона й надалі функціонує. Там вбивають тисячі тварин та забруднюють навколишнє середовище.”, – йдеться в тексті допису.

Учасники акції носять плакати: “Сінгурівська громада проти вбивства травин”, “Твоя шуба це наша смерть”, “Вдягайся як хочеш тільки без хутра”.

 Деталі на відео: 

Житомирщина проти шкуродерень!В ці хвилини у селищі Сінгури проходить акція проти функціонування місцевої хутрової ферми. Суд прийняв рішення закрити шкуродерню, але вона продовжує працювати, вбивати тварин і забруднювати навколишнє середовище.Ставте +, якщо ви підтримуєте законопроєкт 2360 і заборону хутрових ферм в Україні.

Posted by UAnimals on Friday, 7 August 2020

 

Нагадаємо, що захисники тварин через суд вимагають закриття хутрової ферми у Сінгурах.


 Будьте першим, хто прокоментував "У Сінгурах розгорнули акцію протесту, мітингувальники вкотре вимагають закриття хутрової ферми (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*