У суботу в Житомирі буде перекрито рух транспорту кількома вулицями

У суботу, 23 вересня, в Житомирі відбудеться благодійний захід «Залізна країна», під час якого організатори планують зібрати кошти для потреб військового шпиталю. Про це повідомили у Житомирській міській раді.

У змаганнях візьмуть участь спортсмени з України, а також сім спортсменів з різних країн світу. Окрім того, в рамках заходу відбудуться зйомки документального фільму «Залізна країна. Старт за життя» про об єднання атлетів з різних куточків світу для підтримки України.

У зв’язку з проведенням змагань в місті цього дня відбудуться зміни у схемі руху громадського транспорту. Зокрема, з 11:15 до 13:30 громадський транспорт у Житомирі не ходитиме взагалі. Також під час проведення заходу буде перекрито рух деякими вилицями.

«Вулиця Чуднівська буде перекрита на ділянці від Малої Бердичівської до Гідропарку тільки в напрямку з Гідропарку до центра міста, на виїзд з міста – вона буде відкритою. На проблемних перехрестях працівники патрульної поліції забезпечать регулювання, аби убезпечити велосипедистів, які рухатимуться. Також буде використано більш як 300 турнікетів, що виконуватимуть функцію огородження.

До 11:15 громадський транспорт рухатиметься. На час велопробігу тролейбуси призупинять рух. По Фещенка-Чопівського тролейбус №15 рухатиметься без змін.

Буде перекрито перехрестя Старий Бульвар та Фещенка Чопівського. Але патрульні регулюватимуть рух і пропускатимуть рух громадського транспорту між бігунами та цивільний транспорт»,

– повідомив заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Таким чином, перекриття руху під час змагань забезпечать за маршрутом: вул. Чуднівська – вул. Леха Качинського – вул. Дмитра Донцова – вул. Любарська – вул. Мала Бердичівська.

Нагадаємо також, що учні та викладачі ліцею № 3 придбали автомобіль на фронт для Захисників.

Будьте першим, хто прокоментував "У суботу в Житомирі буде перекрито рух транспорту кількома вулицями"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*