У суботу в Житомирі відбудеться святкування Дня Європи: програма | Times ZT

У суботу в Житомирі відбудеться святкування Дня Європи: програма

Завтра, 15 травня, у Житомирі на двох локаціях планується відзначення Дня Європи. На вулиці Михайлівській та в сквері на розі вулиць Бориса Лятошинського та Небесної сотні з 12 до 18 години будуть розміщені майже три десятки різноманітних фотозон, виставки картин, а також проходитимуть мистецькі майстер класи.

Про це сьогодні, 14 травня, розповіла начальниця управління культури Житомирської міськради Ілона Колодій. 

“На вулиці Михайлівській з 12 до 18 години буде розміщено 27 тематичних фотозон – творчих презентацій країн європи, виставку картин мистецького закладу “Художня школа імені Віктора Шкуринського”, а також буде фотосушка. 

У сквері з 12 до 18 буде створено локацію майстер класів аквареллю від викладачів мистецького закладу Художня школа ім. В.Шкуринського, по біодизайну – від майстрів народної творчості Ганни Івченко та Олега Віннохова, майстер клас аквареллю від викладачів мистецького закладу Музична школа імені Святослава Ріхтера”, – анонсувала начальниця управління. 

У відповідному проєкті рішення також йдеться про те, що на місцях святкування буде контролюватись торгівля, а територія буде облаштована біотуалетами та сміттєзбиральними засобами. Крім того, під час проведення святкових заходів також координуватиметься дорожній рух по вулиці Бориса Лятошинського. Тому радимо водіям за можливості обмежити рух поруч з святковими локаціями.

Будьте першим, хто прокоментував "У суботу в Житомирі відбудеться святкування Дня Європи: програма"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*