Звичайні, колючі, блакитні або сортові. Ялини або ялиці, а ще туї, сосни, ялівці, тис, кипарисник, модрина та багато інших видів вічнозелених дерев та кущів можна нині знайти на території розсадника декоративних рослин “Терра Арт Дизайн” у Житомирі (вул. Жуйка, 43). У цю сніжну пору там особливо казково та відчувається атмосфера зимових свят.
Напередодні Дня Святого Миколая, який українці цьогоріч відзначають 6 грудня, ми звітали до розсадника – зробили світлини асортименту та поспілкувалися із менеджерами.
За їх словами, частину хвойних рослин до свят уже розкупили – хтось замовляє поштою, а хтось приїздить та обирає самостійно. Традиційно продають деревцята у горщиках – їх можна встановити в оселі, офісі або закладі і потім висадити у відкритий грунт. Аби рослина прижилася, радять дотримуватися певних рекомендацій і температурного режиму.
Ціни на святкових красунь стартують від кількох сот гривень і аж до кількох тисяч – все залежить від висоти, сорту та візуальних показників (пишність, густота, пропорційність тощо). Звичайні ялинки коштують дешевше, хоч і можуть й досягати до двох чи більше метрів у висоту. Натомість блакитні – нижні, але дорожчі. До речі, частину з них розсадник виростив самотужки, але додають, що абсолютно усі представлені у них рослини адаптовані до кліматичних та погодних умов.
Сортові ялинки висотою можуть бути менше метра чи трохи більше . За словами представників розсадника, ростуть такі дерева досить повільно, але привертають увагу своїм виглядом. Вони досить гарно вписуються в інтер’єр і навіть не потребують додаткового прикрашання чи ілюмінації.
Юлія Демусь
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145130-1-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144329-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144356-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144422-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144434-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144454-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144235-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145014-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_150028-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_150011-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144550-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144251-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144202-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144607-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145413-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145429-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145347-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145257-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145244-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144321-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143753-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143810-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143844-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144048-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144306-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145723-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145708-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_150040-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145747-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145759-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145736-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145326-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145429-1-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145513-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144754-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144649-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144639-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145918-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145930-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_150259-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144619-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144714-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144722-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144408-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144945-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144908-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144931-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145140-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_125808-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_125529-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145312-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145848-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145907-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143737-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144116-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143543-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143611-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143659-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143831-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145228-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_150001-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145945-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_150047-1-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_150047-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_150105-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_150137-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144001-1024x752.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144142-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144036-1-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_150328-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_150124-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_150117-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144844-1-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145050-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145107-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143726-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144920-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144116-1-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144706-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144827-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143611-1-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143525-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143342-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_125714-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_125749-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_125507-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_125441-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_125545-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_125557-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_125617-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_125639-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_125657-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143404-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143452-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143510-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_125306-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_145444-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144541-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144559-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144630-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144714-1-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_144734-1-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143543-1-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231202_143937-768x1024.jpg)
Жива, штучна або декоративна: якою ялинкою прикрасити оселю до Нового року (ФОТО)
Не рубайте! В Житомирі можна придбати ялинку у горщику (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "У царстві хвойних: святковий фоторепортаж із розсадника ялинок у Житомирі (ФОТО)"