У царстві хвойних: святковий фоторепортаж із розсадника ялинок у Житомирі (ФОТО)

Фоторепортаж із розсадника ялинок у Житомирі

Звичайні, колючі, блакитні або сортові. Ялини або ялиці, а ще туї, сосни, ялівці, тис, кипарисник, модрина та багато інших видів вічнозелених дерев та кущів можна нині знайти на території розсадника декоративних рослин “Терра Арт Дизайн” у Житомирі (вул. Жуйка, 43). У цю сніжну пору там особливо казково та відчувається атмосфера зимових свят.

Напередодні Дня Святого Миколая, який українці цьогоріч відзначають 6 грудня, ми звітали до розсадника – зробили світлини асортименту та поспілкувалися із менеджерами.

За їх словами, частину хвойних рослин до свят уже розкупили – хтось замовляє поштою, а хтось приїздить та обирає самостійно. Традиційно продають деревцята у горщиках – їх можна встановити в оселі, офісі або закладі і потім висадити у відкритий грунт. Аби рослина прижилася, радять дотримуватися певних рекомендацій і температурного режиму.

Ціни на святкових красунь стартують від кількох сот гривень і аж до кількох тисяч – все залежить від висоти, сорту та візуальних показників (пишність, густота, пропорційність тощо). Звичайні ялинки коштують дешевше, хоч і можуть й досягати до двох чи більше метрів у висоту. Натомість блакитні – нижні, але дорожчі. До речі, частину з них розсадник виростив самотужки, але додають, що абсолютно усі представлені у них рослини адаптовані до кліматичних та погодних умов.

Сортові ялинки висотою можуть бути менше метра чи трохи більше . За словами представників розсадника, ростуть такі дерева досить повільно, але привертають увагу своїм виглядом. Вони досить гарно вписуються в інтер’єр і навіть не потребують додаткового прикрашання чи ілюмінації.

Юлія Демусь

Жива, штучна або декоративна: якою ялинкою прикрасити оселю до Нового року (ФОТО)

Не рубайте! В Житомирі можна придбати ялинку у горщику (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "У царстві хвойних: святковий фоторепортаж із розсадника ялинок у Житомирі (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*