У відповідь на абсурдні пропозиції миру, озвучені путіним, Захід пообіцяв збільшити підтримку України

У відповідь на абсурдні пропозиції миру, озвучені путіним, Захід пообіцяв збільшити підтримку України

путін відчайдушно намагається підірвати ефективність запланованого на У вихідні в Швейцарії має відбутися Саміт миру, де за участі високопосадовців близько 80 ккраїн світу обговорюватися фундамент майбутнього миру в Україні.

Цієї події шалено боїться російський кремль. Тож протягом останнього тижня російська розвідка доклала максимум зусиль аби зірвати Саміт та завадити участі у ньому багатьох світових лідерів.

Однак, розуміючи, що спроби виявилися недостатніми, кремлівський фюрер напередодні Саміту вирішив озвучити своє бачення “остаточного завершення конфлікту”.

Отож, для мирного врегулювання військового конфлікту бункерний лідер вимагає, аби Україна:

  • вивела свої війська з територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей у межах адмінкордонів;
  • визнала ці регіони й т.о. Крим субʼєктами рф;
  • повідомила про відмову від вступу до НАТО”;
  • мала нейтральний і без’ядерний статус.

Більше того, додатково лідер рашизму зажадав скасування західних санкцій проти росії. При цьому він заявив, що зараз москва нібито робить “ще одну конкретну, реальну мирну пропозицію”, а якщо Київ і Захід від неї відмовляться, “то це їхня відповідальність за продовження кровопролиття”.

У МЗС України подібні заяви диктатора назвали маніпулятивними та наголосили, що їх мета – ввести в оману міжнародну спільноту та підірвати дипломатичні зусилля, спрямовані на досягнення справедливого миру. Озвучені очільником кремля умови – доказ того, що направді він не збирається ні про що домовлятись, а прагне лише окупувати та знищити всю Україну.

В свою чергу у НАТО також визнали таку пропозицію миру абсурдною, заявивши, що нова пропозиція путіна – це пропозиція збільшення агресії та окупації.

Це не сумлінна пропозиція. Це не Україна має відводити війська з української території, це Росія має виводити свої війська з окупованої української землі”,

– наголосив генсек НАТО Єнс Столтенберг.

Рішуче ввідреагували на путінський фарс і у США, пообіцявши Києву збільшити поставки зброї, аби відновити реальний мир.

“Війна в Україні вступила в ключову стадію. Нам треба наростити поставки зброї,”

— підкреслив міністр оборони США Ллойд Остін.

Будьте першим, хто прокоментував "У відповідь на абсурдні пропозиції миру, озвучені путіним, Захід пообіцяв збільшити підтримку України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*