У відповідь на указ путіна на московії оголошено Всеросійську акцію протесту “Нет могилизации!”

Сьогодні, 21 вересня, по усім містам росії відбудеться акція протесту проти оголошеної путіним мобілізації. Мітинги розпочнуться на центральних площах усіх міст о 19.00.

Схоже росіяни таки почали прокидатися від пропагандистських казок.

“Щойно Володимир Путін оголосив «часткову» мобілізацію в Росії. Це означає, що тисячі російських чоловіків — наших батьків, братів та чоловіків — будуть кинуті до м’ясорубки війни. За що вони помиратимуть? За що матері та діти проливатимуть сльози? За палац Путіна?

Тепер війна по-справжньому прийде у кожну оселю та кожну родину. Раніше влада говорила, що воюють лише «професіонали» — і що вони переможуть. З’ясувалося, що не перемагають і на фронт почали набирати в’язнів. А тепер оголошено мобілізацію. Значить, становище вкрай важке. Війна більше не десь там — вона прийшла в нашу країну, наші будинки, за нашими рідними”,

– йдеться у заяві організаторів акції – Російського правозахисного руху “Весна”.

Місця проведення у Москві та Петербурзі огранізатори планують оголосити згодом. У регіонах вони закликали антивоєнні ініціативи самостійно обирати майданчики для проведення акцій протестів та попередити людей.

Окрім того, відомо, що рішенням путіна не задоволена і кремлівська еліта та силові структури. Вчорашній виступ був перенесений через “погіршення здоров’я” путіна, яке той симулював аби обміркувати ще раз свій намір та прийняти рішення щодо невдоволених.

Будьте першим, хто прокоментував "У відповідь на указ путіна на московії оголошено Всеросійську акцію протесту “Нет могилизации!”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*