У Вінниці дистанційно проходитиме Міжнародний інструментальний конкурс ім. І. Я. Падеревського, бажаючі житомиряни можуть взяти участь

Житомирян запрошують взяти участь в II Міжнародному інструментальному дистанційному конкурсі ім. І. Я. Падеревського. Конкурс відбуватиметься у м. Вінниця 26-28 березня 2021 року. Про це у п’ятницю, 19 лютого, повідомила Житомирська міська рада. 

Конкурс проходитиме у трьох номінаціях:

  • «Соліст» (фортепіано) 
  • «Соліст» (струнно-смичкові інструменти)
  • «Камерний інструментальний ансамбль»

Заявки та відео прийматимуть до 15 березня 2021 року. Детальніше ознайомитися з Положенням про конкурс та заповнити заявку на участь можна тут

«I Всеукраїнський інструментальний конкурс ім. І.Я. Падеревського вперше відбувся у 2020 році, коли ми святкували 160 річницю з дня народження Ігнація Яна…. У I Всеукраїнському інструментальному конкурсі І. Я. Падеревського взяло участь близько 70 учасників з всієї України. Учасників оцінювало журі, яке складалося з 8 польських та українських професійних музикантів та викладачів. Гала-концерт переможців відбувся у Вінницькій обласній філармонії», — зазначають в Генеральному консульство Республіки Польща у Вінниці.

Польський композитор Ігнацій Ян Падеревський родом з Вінничини, але він був пов’язаний з Житомиром. Тут поховані його батько Ян, мачуха та сестра.

Будьте першим, хто прокоментував "У Вінниці дистанційно проходитиме Міжнародний інструментальний конкурс ім. І. Я. Падеревського, бажаючі житомиряни можуть взяти участь"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*