У війні з російськими загарбниками Україна втратила 100 тисяч військових

Під час свого виступу у Брюсселі голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що, за попередніми оцінками, на війні з російськими окупантами загинуло 100 тисяч українських військовослужбовців. Джерела таких оцінок вона не вказала, але спричинила справжній шквал обговорень в українських та рашистських пабліках.

Вторгнення Росії в Україну принесло смерть, спустошення та невимовні розвиток. Ми всі пам’ятаємо страхи Бучі. За оцінками, на сьогоднішній день загинуло понад 20 тисяч мирних мешканців та 100 тисяч українських військових. Росія має заплатити за свої жахливі злочини“,

– наголосила фон дер Ляєн.

У Генштабі вказану інформацію не спростували і не підтвердили, посилаючись на те, що це є службова інформація, оприлюднити яку можуть лише міністр оборони, Головнокомандувач ЗСУ та Президент.

Згодом текст заяви Урсули фон дер Ляєн на сайті Єврокомісії відредагували і опублікували вже без даних про втрати, а з її офіційного акаунту видалили першу відеоверсію звернення, замінивши відредагованою без згадки про втрати.

Нагадаємо, що раніше українські високопосадовці заявляли що у війні з рашистами співвідношення втрат у нас приблизно 1 до 6,5.

Будьте першим, хто прокоментував "У війні з російськими загарбниками Україна втратила 100 тисяч військових"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*