У вольєрі в Білокоровицькому лісовому господарстві на Житомирщині народилося 8 оленят (ФОТО)

У вольєрі в Білокоровицькому лісовому господарстві на Житомирщині народилося 8 оленят

У вольєрі Білокоровицького лісового господарство на Житомирщині народилося 8 оленят. Це найбільше поповнення за весь час розведення оленів у філії. Про щасливу подію повідомили у державному підприємстві “Ліси України”.

За розведення оленів місцеві лісівники взялися ще чотири роки тому. Тоді на території понад 70 гектарів оселили п’ять оленів, згодом завезли ще п’ять тварин.

“Для них створили умови, максимально наближені до природних. Є великі галявини, де олені можуть вільно бігати, та затишні місця, де вони можуть відпочити і сховатися від негоди. Тут росте багато різних рослин, які олені люблять їсти. Також лісівники поставили спеціальні годівниці, щоб підгодовувати тварин і подбали про те, щоб олені завжди мали доступ до води,”

– розповідають спеціалісти ДП “Ліси України”.

Зусилля лісівників не минули даремно – популяція оленів зросла в 3 рази і становить вже 30 особин. Цьогорічне поповнення має високий показник народжуваності – майже 90%. Тепер у лісі можна побачити цілі сім’ї оленів: і дорослих, і маленьких оленят, які народилися вже тут.

Рідкісні кадри нового сімейства оленів вдалося зафіксувати лісвникам під час їхньої прогулянки.

Нагадаємо також, що біля водойми у Житомирі помітили болотних черепах.

Будьте першим, хто прокоментував "У вольєрі в Білокоровицькому лісовому господарстві на Житомирщині народилося 8 оленят (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*