У Житомирі активізувалися телефонні шахраї

Вже вдруге за кілька днів містяни звертаються до поліції та прокуратури через телефонні шахрайства.

12 лютого уночі внаслідок телефонного обману літньої житомирянки зловмисникам вдалося заволодіти майже 60 тисячами гривень та золотими прикрасами пенсіонерки. Ввівши жінку в оману, що постраждала її онука, і не даючи їй оговтатися, шахраї прибули до оселі пенсіонерки і забрали на нібито термінове хірургічне втручання всі її заощадження. Лише залишившись одна, житомирянка зателефонувала рідним та дізналася, що з онукою нічого не трапилось.

І вже сьогодні до прокуратури області поскаржилися декілька підприємців про те, що їм від імені першого заступника прокурора Житомирської області Олега Богдановича Василіва, із номера 095 489 23 91 телефонує особа, яка вимагає перерахувати десятки тисяч гривень на певну банківську картку.

Більше того шахраї не зупинилися на телефонному обмані і вдалися до своєрідного ноу-хау. В соціальній мережі зловмисники створили акаунт від імені першого заступника прокурора області, із його фото, ім’ям та прізвищем та надсилають повідомлення з аналогічними вимогами житомирським підприємцям.

Прокуратура Житомирської області офіційно повідомляє, що такого роду дзвінки здійснюють шахраї, які, з мотивів незаконного власного збагачення, вдаються до обману. 

За такі протиправні дії передбачена кримінальна відповідальність.

Також прокуратура області звертається до усіх жителів Житомирщини та застерігає від будь-яких контактів із шахраями.

Будьте пильними і не піддавайтеся на провокативні незаконні вимоги зловмисників!

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі активізувалися телефонні шахраї"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*