У Житомирі активно приводять до ладу вул. Велику Бердичівську: фрезерують старе покриття та вкладають новий асфальт

Screenshot 22 4 777x437 - У Житомирі активно приводять до ладу вул. Велику Бердичівську: фрезерують старе покриття та вкладають новий асфальт

В обласному центрі активно триває капремонт на вулиці Великій Бердичівській: підрядна організація зняла верхній шар дорожнього покриття та вже розпочала фрезерування вирівнюючого шару нового асфальту.

За словами Романа Крисюка, керівника управління дорожнього будівництва та інфраструктури облдержадміністрації відомо, що на ділянці автодороги від майдану Соборного до Театральної вже повністю зняли верхній шар старого покриття. Відсьогодні тут розпочали вкладати середній шар асфальтобетону. Загалом планують облаштувати покриття загальною товщиною у 16 сантиметрів.

Наразі роботи тривають на лівій смузі, а згодом такі самі ремонтні “маніпуляції” очікують й на праву частину проїжджої частини.

Відзначимо, що у зв’язку із проведенням дорожніх робіт рух транспорту на всіх 4 смугах ділянки буде обмежено до завершення ремонтів. Також планується перекриття руху по правій смузі на ділянці від вулиці Театральної до Малої Бердичівської. Обмеження руху триватиме до завершення виконання основного комплексу робіт.

Загальна вартість робіт складає 19 мільйонів 775,470 тисяч гривень.

А ми нагадаємо, у Житомирі триває ремонт дороги вздовж вулиці Бердичівської.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі активно приводять до ладу вул. Велику Бердичівську: фрезерують старе покриття та вкладають новий асфальт"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*