У Житомирі біля Головного управління Держгеокадастру АТОвці протестують проти нового керівника

У п’ятницю, 31 липня, біля Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області зібралися АТОвці протестувати проти нового керівника. 

Керівник громадської спілки «Ветеранів російсько-української війни Житомирщини» Сергій Артьомов каже, що через новопризначеного керівника Держгеокадастру у Житомирській області АТОвці не можуть отримати земельну ділянку: 

«На сьогоднішній день частина АТОвців Житомирщини приїхала познайомитися з новим керівником Держгеокадастру Житомирської області. Ми досі не розуміємо, чим не влаштовував колишній керівник Олександр Смолянюк, з яким у нас підписаний меморандум, проблем по видачі землі не було, зараз є. Новий керівник Роман Лещенко не зрозуміло чому ходить з президентською охороною, дозволяє собі виключити систему в Держгеокадастрі, порушуючи при цьому конституцію та закони України. Так як вчора був призначений новий керівник Держгеокадастру Житомирської області, який не з Житомира і не з області, а колишній „наглядач“ Київської області, ми прийшли познайомитися і задавати питання, які нас цікавлять».

Крім того, Сергій Артьомов зазначає, що голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко «просуває» своїх заступників в Держгеокадастр: 

«Ще нас цікавить, чому губернатор області призначає свого заступника сюди першим замісником, який також немає відношення до Житомирщини. На них є довідки з вищих органів, у яких говориться про те, що ці люди задіяні у корупційних схемах, які були надані голові ОДА, але ніякої реакції. Він просто просуває своїх людей, ми проти цього. Ми за те, щоб в нас в Держгеокадастрі було все безкоштовно для АТОшників і для цивільних. Хлопці воювали за землю не для того, щоб держава у вигляді президента її могла красти. Таке відчуття, що повертається 2015 −2016 рік, коли за рік ми викинули 13 керівників. Є наказ, який регламентує нового керівника на період коронавірусу, тобто чоловік сюди прийшов просто щоб роздерибанити землю, хоча ми вже 2 місяці просимо Лещенка включити систему, щоб отримувати землю почали хоча б АТОвці, вони захищають кордони нашої держави, хоча в нас будь-який громадянин України може отримати землю, але це право ігнорується».

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі біля Головного управління Держгеокадастру АТОвці протестують проти нового керівника"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*