У Житомирі близько 200 автоматів з водою стоять без дозволу на розміщення

У Житомирі департамент містобудування та земельних відносин продовжує оформлювати автомати з водою. На засіданні виконавчого комітету сьогодні, 18 січня, було погоджено розміщення ще 39 автоматів з питною водою. 

За словами директора департаменту Ігоря Блажиєвського, загалом у Житомирі встановлено близько 300 таких автоматів. З них понад 100 – вже оформлено:

«У нас по місту таких автоматів близько 300. До цього ми оформили 69 автоматів. Сьогодні рішенням виконкому було погоджено ще 39 автоматів по продажу питної води. Відпрацьовували ми їх досить ретельно. Робота продовжується, у нас є ряд звернень, ми погоджуємо розміщення з мешканцями, чекаємо відповідних документів із санітарно-епідеміологічної служби».

Розміщення автоматів залежить від того, чи відповідають вони вимогам. Саме це враховують при наданні дозволу.

«Серед основних вимог: апарати не повинні стояти на центральних вулицях, закривати фасади, вхідні групи в об’єкти комерційного призначення. Також важливо, щоб вони не стояли на зелених зонах, щоб вони були всередині прибудинкових територій, і щоб до них був нормальний, зручний підхід», – додає Блажиєвський.

У міській раді нагадують, що згідно з рішенням виконкому, автомати, що встановлені без документів, мають бути демонтовані.

«Рішенням виконкому, автомати, що не оформлені та не мають дозволу на розміщення, мають бути демонтовані. У нас близько шести операторів, які займаються даним бізнесом. П’ять з них точно мають реєстрацію в Житомирі і вони оформили всі свої точки. Один суб’єкт з торговим ім’ям Долина – цих апаратів ми бачимо найбільше по місту, переважно вони стоять без документів. Але ми спілкуємося з житомирянами, і вони задоволені якістю води, послугами, тому вони дуже хочуть, щоб у них на прибудинкових територіях був такий автомат», – каже директор департаменту містобудування та земельних відносин.

Що стосується вартості води, то ціну не збільшували, а залишили на рівні – 1 грн. 20 коп.

Нагадаємо, у Житомирі хочуть демонтувати автомати з продажу питної води.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі близько 200 автоматів з водою стоять без дозволу на розміщення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*