У Житомирі через воду в газовій мережі будинок на Київській, 69 залишився без газопостачання на невстановлений термін

В одній з пятиповерхівок Житомира у будинку не було газу. Про це вчора, 9 березня жителі багатоповерхівки за адресою вул.Київська, 69 повідомили аварійно – диспетчерську службу АТ «Житомиргаз».

Аварійна бригада, яка прибула на виклик, встановила, що газова система чотирьох під’їздів заповнена водою. Причиною стало несанкціоноване втручання в систему газопостачання. Вода потрапила до газових приладів абонентів та вивела з ладу прилади обліку газу.

Наразі газовики проводять аварійно-відновлювальні роботи. Метрологи підприємства здійснюють демонтаж лічильників газу для подальшої перевірки працездатності. Функціонування будинкової газової мережі буде відновлено лише тоді, коли будуть злиті всі залишки води із газової системи будинку.

Порушники встановлюються, а нанесені збитки – підраховуються. Виявивши мешканця, дії якого призвели до порушення Правил безпеки систем газопостачання, буде складено відповідний акт. Це тягне за собою відшкодування втрат, які понесли як мешканці, так і газорозподільна компанія. 

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі через воду в газовій мережі будинок на Київській, 69 залишився без газопостачання на невстановлений термін"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*