У Житомирі чергова "соцпрацівниця" одурила пенсіонера на 15 тисяч грн | Times ZT

У Житомирі чергова “соцпрацівниця” одурила пенсіонера на 15 тисяч грн

22 квітня до житомирських правоохоронців звернувся 86-річний містянин. Пенсіонер повідомив, що стороння жінка зайшла до його помешкання, назвавшись працівником соціальної служби та запропонувала господарю заповнити документи для надання гуманітарної допомоги. Під час спілкування гостя завела розмову про масову підробку грошових купюр номіналом 200 та 500 гривень. Довірливий пенсіонер приніс «добродійці» свої збереження нібито для перевірки на справжність. «Експертка» запевнила його у відповідності українських гривень, тож літній чоловік відклав заощадження і продовжив заповнювати видані йому бланки.

Однак, після візиту «соцпрацівниці» пенсіонер не дорахувався своїх 15 тисяч гривень.

Відкрито кримінальне провадження. Правоохоронці встановлюють особу шахрайки.

Її прикмети: на вигляд близько 25-30 років, зростом до 160 см, худорлявої статури. Була одягнена в чорну куртку, чорні штани та білу шапку.

Водночас поліцейські закликають громадян бути уважними та поміркованими:

–    якщо до вас завітали особи, які називаються працівниками комунальних або інших установ, попросіть їх надати відповідні документи. Літнім людям варто спілкуватися з незнайомцями у присутності когось із рідних або сусідів;

–  якщо незнайомі вам люди таки потрапили у вашу оселю, слідкуйте, щоб вони не заходили до інших кімнат;

– не демонструйте стороннім свої грошові збереження та не передавайте їх до чужих рук. Перевірка купюр на оригінальність можлива у фінансових установах і за допомогою спеціальних технічних засобів, а не в руках випадкових «експертів». 

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі чергова “соцпрацівниця” одурила пенсіонера на 15 тисяч грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*