У Житомирі чоловікові загрожує позбавлення волі за знущання над рідним батьком | Times ZT

У Житомирі чоловікові загрожує позбавлення волі за знущання над рідним батьком

Кримінальне провадження щодо тиранії житомирянина відносно літнього батька закінчили розслідувати правоохоронці. Тепер 37-річному чоловікові загрожує ув’язнення.
 
За інформацією ГУНП, 77-річний пенсіонер неодноразово звертався до поліції через  те, що син робить його життя нестерпним.
 
37-річний чоловік не працює та зловживає алкоголем. У стані сп’яніння син психологічно та фізично знущається з батька. Пенсіонер спочатку намагався вирішити ситуацію самостійно, а коли вгамувати нащадка вже не вистачало сил, звернувся за допомогою до правоохоронців.

Тривалий час дільничні офіцери навідувалися у родину і роз’яснювали чоловікові неприпустимість подібних дій та відповідальність за них. Неодноразово складали відносно нього адміністративні протоколи за скоєння домашнього насильства та виносили йому приписи із забороною контактувати з батьком на певний проміжок часу. Залучали спеціалістів соціальних служб. Однак син потерпілого з часом продовжував тиранію.

Нині слідчі повідомили чоловікові про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Після проведення необхідних процесуальних дій обвинувальний акт відносно кривдника було скеровано до суду.

Тепер кривднику загрожує покарання від штрафу до двох років позбавлення волі.

Нагадаємо, що у Житомирі затримали молодика, який систематично знущався над матір`ю та бабусею.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі чоловікові загрожує позбавлення волі за знущання над рідним батьком"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*