У Житомирі до наступного опалювального сезону ремонтують теплотраси

У Житомирі до наступного опалювального сезону ремонтують теплотраси

У Житомирі до нового опалювального сезону розпочалися роботи з ремонту теплотрас. Загалом, вже до осені в місті планують замінити 3 магістральні теплотраси та відремонтувати ряд теплотрас. Про це повідомили у Житомирській міській раді.

Наразі триває реконструкція теплової мережі на частині вулиці Князів Острозьких: від будинку №85 до №112. Існуюча тепломережа у Житомирі була збудована ще в 1978 році. Тож не дивно, що 45-річна застаріла та низькоенергоефективна мережа має ще й високий рівень аварійності. Нині вже розпочато роботи з демонтажу старих труб, йде підготовка до очистки бетонних лотків від засмічення. Надалі планується покласти нові труби подачі та звороту тепла. Передбачається, що роботи на цій ділянці тепломережі триватимуть до 1 жовтня.

За твердженням експертів, це буде попередньо-ізольований трубопровід, завдяки якому втрати тепла зменшаться вдвічі, тож тепло йтиме до абонентів без значних втрат.

Житомирян попереджають, що при заміні труби буде пошкоджено проїжджу частину та газон. Однак не варто нервувати, адже у міськраді пообіцяли, що по завершенню робіт — благоустрій відновлять.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі до наступного опалювального сезону ремонтують теплотраси"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*