У Житомирі до нового опалювального сезону розпочалися роботи з ремонту теплотрас. Загалом, вже до осені в місті планують замінити 3 магістральні теплотраси та відремонтувати ряд теплотрас. Про це повідомили у Житомирській міській раді.
Наразі триває реконструкція теплової мережі на частині вулиці Князів Острозьких: від будинку №85 до №112. Існуюча тепломережа у Житомирі була збудована ще в 1978 році. Тож не дивно, що 45-річна застаріла та низькоенергоефективна мережа має ще й високий рівень аварійності. Нині вже розпочато роботи з демонтажу старих труб, йде підготовка до очистки бетонних лотків від засмічення. Надалі планується покласти нові труби подачі та звороту тепла. Передбачається, що роботи на цій ділянці тепломережі триватимуть до 1 жовтня.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_10-53-38-749x1024.jpg)
За твердженням експертів, це буде попередньо-ізольований трубопровід, завдяки якому втрати тепла зменшаться вдвічі, тож тепло йтиме до абонентів без значних втрат.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_10-53-39-773x1024.jpg)
Житомирян попереджають, що при заміні труби буде пошкоджено проїжджу частину та газон. Однак не варто нервувати, адже у міськраді пообіцяли, що по завершенню робіт — благоустрій відновлять.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі до наступного опалювального сезону ремонтують теплотраси"