Правоохоронці Житомирського відділку поліції оголосили про підозру двом жителям міста, котрих обгрунтовано підозрюють у вчиненні крадіжки з офісу на загальну суму у 25 тисяч гривень.
Інформація про злочин надійшла до правоохоронців від 25-річного жителя Житомира, офіс якого напередодні обікрали невідомі особи.
По прибуттю на виклик, поліцейські оглянули приміщення та встановили, що злочинці потрапили туди, зламавши шибку у вхідних дверях. З офісу зникли вартісна офісна та побутова техніка.
Оперативники карного розшуку у ході проведених заходів встановили, що підозрювані пересувалися на автомобілі ВАЗ. Також з’ясували, що правопорушення вчинили двоє житомирян, віком 32 та 26 років. Відтак чоловіків розшукали, а під час огляду за місцем проживання одного з них виявили та вилучили викрадене майно.
Зараз правоохоронці розслідують справу в рамках статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Якщо провину чоловіків доведуть, вони отримають покарання у вигляді позбавлення волі строком від трьох до шести років.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/04/10-40-53_-926x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/04/10-38-23_-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/04/2-16-18-768x1024.jpg)
Нагадаємо, як на Житомирщині зухвалий молодик викрав мопед у літнього чоловіка.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі дует крадіїв обчистив офісне приміщення (ФОТО)"