У Житомирі двоє людей отруїлися чадним газом | Times ZT

У Житомирі двоє людей отруїлися чадним газом

У Житомирі через одночасну роботу газового водонагрівача з несправною автоматикою безпеки та витяжною вентиляцією, двоє людей отруїлися чадним газом. Про це повідомляє пресслужба АТ «Житомиргаз»

У акті технічного розслідування причин аварії зазначено: «планове технічне обстеження внутрішньо будинкових систем  газопостачання не проводилося. Акт планового технічного обслуговування внутрішньо будинкових систем газопостачання (ПТО) відсутній. Договір на технічне обслуговування внутрішніх газопроводі і газового обладнання квартири №# не укладався». 

Відповідно до діючого законодавства відповідальність за стан внутрішніх газових мереж знаходиться на власнику помешкання. Наразі проти власника згаданої квартири порушено кримінальну справу за фактом ненавмисного вбивства, адже у помешканні знайшли тіла двох людей без ознак життя.

Даної трагедії можна було б уникнути за умови вчасного, фахового проведення технічного обслуговування внутрішніх газових мереж та газового обладнання фахівцями, що мають спеціальний дозвіл на виконання таких робіт. 

Також попередив би про смертельну небезпеку завчасно встановлений сигналізатор газу.

 Нагадаємо, зниклого 75-річного житомирянина знайшли мертвим.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі двоє людей отруїлися чадним газом"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*