Місяць тому фахівці екологічної інспекції виявили у Житомирі в прибережно-захисній смузі річки Кам‘янка несанкціоноване звалище відходів.
Зазвичай, особи які викидають відходи на несанкціоновані сміттєзвалища – невідомі, тому відповідальність за безпечне поводження з відходами та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ на своїй території покладається на орган місцевого самоврядування.
Відтак екологи скерували до Житомирської міської ради вимогу з метою розгляду даного факту на засіданні постійно діючої комісії з питань поводження з відходами та вжиття невідкладних заходів з його ліквідації.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/316824722_583862913740255_9060794097946958443_n.jpg)
У підсумку стихійне звалище було ліквідоване, а по вулиці Набережна Під Скелями Житомирська міська рада встановила ще й сміттєві баки.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/317363423_583862927073587_7464953543677010030_n.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі екологи домоглися ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища"