Евакуація та 7 пожежних автомобілів: у Житомирі «гасили пожежу» у супермаркеті будівельних матеріалів

Житомирські пожежники спільно з працівниками «гасили пожежу» на складі будівельних матеріалів супермаркету «Олді». До прибуття рятувальних підрозділів працівники торгового центру через засоби оповіщення та особисто проводили евакуацію людей з будівельного двору, торговельного залу та офісних приміщень. Натомість члени добровільної пожежної дружини почали самостійно «гасити пожежу».

Таку легенду було взято за основу проведення чергових тактико-спеціальних навчань для пожежників Житомирського гарнізону.

Рятувальники, які прибули до місця пожежі, прийняли рішення про залучення додаткових сил та проведення подальшої розвідки. Провівши розвідку, фахівці встановили, що горять будматеріали на площі близько 75 м2.  Через кілька хвилин до місця надзвичайної події прибула й чергова зміна оперативно-координаційного центру та додаткові підрозділи, які також приступили до охолодження суміжних стелажів та металевих конструкцій перекриття і почали пошуки потерпілих.

Завдяки злагодженим діям рятувальників та персоналу об’єкту, умовну пожежу вдалося ліквідувати.

Загалом до проведення  тактико-спеціальних навчань залучалось 35 чоловік особового складу та 7 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

 

 

Будьте першим, хто прокоментував "Евакуація та 7 пожежних автомобілів: у Житомирі «гасили пожежу» у супермаркеті будівельних матеріалів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*