У Житомирі готуються до Дня Святого Валентина (ФОТОРЕПОРТАЖ)

За кілька днів закохані будуть відзначати День Святого Валентина. Щороку його святкують 14 лютого, але готуються заздалегідь. Місто оздоблюють тематичними прикрасами, а житомиряни метушаться у пошуках подарунку тим, кого люблять. Чи готовий Житомир до святкування, з’ясовували журналісти Times.Zt.

День закоханих святкується не одне століття та має романтичну легенду. «Винуватцем» свята вважають християнського священника Валентина, який жив у ІІІ столітті в місті Терні. У одній із найпопулярніших легенд розповідається, що у 269 році римський імператор Клавдій II готувався завоювати світ, але його армія мала недостатню кількість воїнів. І він вважав, що це саме через сімейне життя, яке нібито відволікає солдатів від армії. Тому Клавдій II видав наказ та заборонив солдатам одружуватися впродовж усієї військової служби. Проте воїни продовжували одружуватися, але потайки, і допомагав їм у цьому молодий священник Валентин. 

Довідавшись про це, Клавдій ІІ розлютився й стратив священника. Поки Валентин чекав виконання вироку, закохався у сліпу дочку тюремника. Маючи певні медичні знання, він вилікував сліпоту дівчини. А перед стратою надіслав коханій прощального листа, якого підписав «Від твого Валентина». 

Зараз існує думка, що сучасний День святого Валентина — просто маркетинговий хід. У всьому світі люди готуються до цього свята, скуповуючи подарунки, від квітів та цукерок до дорогих ювелірних прикрас, автівок. 

У Житомирі у 2021 році до цього свята готувалися не так активно, як у минулі роки. Гуляючи Михайлівською ми побачили лише кілька кафе та магазинів, які прикрасили свої заклади тематичними декораціями. Але в магазинах міста безліч подарунків, від листівок-валентинок у формі сердечка,  м’яких іграшок, цукерок, до ювелірних прикрас, різних квестів. Тому обрати подарунок коханій людині можна на будь-який смак та гаманець. Але у гонитві за подарунком не втрачайте пильність, за знижками, які пропонують продавці, ховаються оманливі пропозиції. 

Дивіться також: Житомиряни ніжаться у променях сонця (ФОТОРЕПОРТАЖ),  у Житомирі лютує Зима (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі готуються до Дня Святого Валентина (ФОТОРЕПОРТАЖ)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*