У Житомирі іранець та дві його місцеві подруги організували бізнес по незаконному переправленні іноземців в Україну | Times ZT

У Житомирі іранець та дві його місцеві подруги організували бізнес по незаконному переправленні іноземців в Україну

Житомирські правоохоронці викрили злочинне угруповання, що займалося незаконним переправленням іноземців через державний кордон України. Організував злочинну групу 43-річний уродженець Ірану, який чотири роки тому набув українське громадянство та проживав у Житомирі.

Допомагали йому у кримінальному бізнесі двоє знайомих житомирянок.

Спільниці створили фіктивні фірми та, систематично підробляючи офіційні документи, «працевлаштовували» земляків організатора злочинного угруповання. Водночас сам організатор через оголошення в мережі Інтернет знаходив бажаючих незаконно переїхати на постійне проживання до України та за винагороду (від 8 до 15 тис. доларів США) надавав їм пакет необхідних документів і супроводжував через державний кордон.

За кілька років угрупування незаконно переправило в Україну майже 20 іноземців.

У результаті санкціонованих обшуків у злочинців було виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, печатки, документи для оформлення віз іноземцям. Накладено арешт на чорнову бухгалтерію.

Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів.

Згідно законодавства, учасникам злочинної групи загрожує позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що у Житомирі поліція затримала чотирьох іноземців-нелегалів.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі іранець та дві його місцеві подруги організували бізнес по незаконному переправленні іноземців в Україну"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*