У Житомирі камери зафіксували чоловіка, який серед ночі заліз на конструкцію підвісного мосту (ВІДЕО)

У п`ятницю, 12 листопада, камери відеоспостереження зафіксували молодого чоловіка, який піднявся на констркцію підвісного мосту в парку Гагаріна.

Відеозапис інциденту оприлюднила міська рада.

Зазначається, що незрозумулі дії молодика привернули увагу чергового, який наглядав за системою відеоспостереження, тож чоловік одразу повідомив про це правоохоронців. Вже за кілька звилин до парку прибули патрульні, які зупинили чоловіка та доставили його до відділку, аби з`ясувати всі обставини інциденту.

«Черговий відділу відеоспостереження терміново зателефонував до підрозділів поліції, які оперативно, за декілька хвилин прибули на місце події та затримали особу. Наразі проводяться слідчі дії, з’ясовуються причини, через які цей молодик ризикував своїм життям і здоров’ям. Дана подія є черговим підтвердженням того факту, що міська система відеоспостереження працює ефективно і надійно…», – зазначив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Дідківський.

Більше на відео:

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі камери зафіксували чоловіка, який серед ночі заліз на конструкцію підвісного мосту (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*