У Житомирі каратимуть тих, хто порушує правила карантину, санітарно-гігієнічні та санітарно-протиепідемічних норми

90017227 2975455242512865 2346974412063899648 o 833x417 777x417 - У Житомирі каратимуть тих, хто порушує правила карантину, санітарно-гігієнічні та санітарно-протиепідемічних норми

Сьогодні, 24 березня, члени виконавчого комітету Житомирської міської ради підготували проєкт рішення, згідно з яким уповноважені особи будуть карати за недотримання карантину, санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних норм.

Як зазначив директор юридичного департаменту міської ради Євгеній Черниш, 17 березня 2020 року кодекс України про адміністративні правопорушення було доповнено статтею 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей». Кодекс надає право складати протоколи за цією статтею поліції та особам, уповноваженим виконавчими комітетами міської ради.

  Членами виконавчого комітету було підготовлено проєкт відповідного рішення, в який включено всіх членів мобільних груп, що тепер слідкуватимуть за порушеннями:

«Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України „Про захист населення від інфекційних хвороб“, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі каратимуть тих, хто порушує правила карантину, санітарно-гігієнічні та санітарно-протиепідемічних норми"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*