У Житомирі хочуть видалити близько 46 аварійних дерев 

У Шодуарівському парку планують видалити аварійні дерева. Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 19 жовтня. 

Як зазначили під час обговорення, є колективні звернення містян з проханням видалити аварійні дерева поруч з приватним сектором та багатоповерхівками:  

«За колективними зверненнями громадян та керівництва КП “Парк” планується видалення дерев. Суть справи: у нас є аварійний дуб, як бачите, на ньому немає жодного листочка. Дерево по частинам розсипається. Це дерево біля житлового будинку, поруч припарковані авто, тому мешканці занепокоєні, що дерево може впасти. Ми відтягували його зрізання, проте більше немає куди».

Також аварійні дерева знаходяться поруч з атракціонами, де відпочивають діти. Тому там також вбачають за необхідне видалити насадження:

«У нас на території парку було декілька аварійних падінь дерев, один із випадків – на дитячий атракціон. На щастя, це був вихідний день і нікому не завдало це падіння шкоди. Також нещодавно дерево впало на паркан приватного будинку і гараж. Комісія оглянула територію парку, там близько 46 дерев, які абсолютно сухі та аварійні. Також комісія запропонувала видалити 516 кущів самшиту, які з минулого року вражені, стоять сухі та не підлягають відновленню», – додали під час засідання виконкому. 

Заступниця міського голови Світлана Ольшанська наголосила, що важливо не лише видалити сухі дерева, а і замінити їх новими насадженнями:

«Зрозуміло, що ми маємо прийняти це рішення, бо це життя та безпека людей, проте ми маємо закупити зелені насадження. Те, що видаляється, ми маємо відновити. Кошти передбачені, якраз осіння пора чудовий час замінити ті насадження, що вже аварійні».

Нагадаємо, у Житомирі біля Тетерева вирубають дерева.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі хочуть видалити близько 46 аварійних дерев "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*