У Житомирі кінець опалювального сезону перенесли на 14 квітня 

У Житомирі вже вдруге опалювальний сезон завершується під час воєнного стану. Попри ракетні атаки росіян, житомиряни не відчули значного дискомфорту, пов’язаного з відключенням опалення. Про це під час засідання виконавчого комітету, сьогодні, 5 квітня, розповів начальник управління комунального господарства Олександр Марцун. 

«Це другий опалювальний сезон, який ми завершуємо під час воєнного стану. Дякую за співпрацю енергетикам, завдяки яким ми і наші споживачі майже не відчули незручностей. Усі аварійні ситуації ліквідовувалися оперативно, тому населення майже не відчуло якогось дискомфорту по відсутності опалення. Опалювальний сезон в порівнянні з попереднім по протяжності майже однаковий. Тариф лишався попередній. Зекономлено 9 млн. кубів газу за рахунок використання альтернативних джерел опалення. Тобто, у нас 2 котельні, які працюють на альтернативних джерелах», – зазначив він. 

За словами Олександра Марцуна, через погіршення погоди, кінець опалювального сезону варто перенести на 14 квітня: 

«Ми пропонуємо змінити в проєкті рішення кінець опалювального сезону з 10 квітня на 14 квітня, в зв’язку з тим, що коли готувався проєкт рішення, був один прогноз погоди, а зараз він змінився».

Нагадаємо, на Житомирщині оголошено І рівень небезпечності у зв`язку з погіршенням погодних умов.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі кінець опалювального сезону перенесли на 14 квітня "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*