У Житомирі компенсують вартість орендованих квартир тим, чиє житло знищила війна | Times ZT

У Житомирі компенсують вартість орендованих квартир тим, чиє житло знищила війна

У Житомирі 60 будинків постраждали внаслідок бомбардування. Сімям, які втратили своє житло через війну, пообіцяли компенсувати витрати на оренду тимчасового житла, а також надати фінансову допомогу для його відбудови. 

Сьогодні, 6 травня, під час позачергового засідання виконавчого комітету, директорка Департаменту соціального захисту населення Вікторія Краснопір заявила, що механізм допомоги постраждалим від війни у Житомирі – готовий:

«Зараз вже є механізм, як буде здійснюватися допомога тим, хто втратив житло через війну. Ми беремо до розгляду договори оренди, які укладені в Житомирі, і будемо щомісячно виплачувати адресну соціальну допомогу цим людям. До 5 000 грн – якщо склад родини до 4-х людей, і до 10 000 грн – якщо склад сім’ї більше ніж 4 людини. Ми будемо платити після того, як людина місяць уже пожила, з 1-5 число наступного місяця вона має подати до нас документи».

Принести документи на оформлення компенсації оренди житла можна за адресою: вул. Михайлівська, 4 – Центр надання адміністративних послуг або вул. Польова, 8 – Прозорий офіс. 

Нагадаємо, у Житомирі відкриють колективний центр для переселенців.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі компенсують вартість орендованих квартир тим, чиє житло знищила війна"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*