IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

У Житомирі мають бути створені комунальні школи безпеки для дітей – Людмила Зубко на зустрічі з військовими ПР

NSV 3922 777x437 - У Житомирі мають бути створені комунальні школи безпеки для дітей – Людмила Зубко на зустрічі з військовими

Кандидатка у мери Житомира від партії “Європейська Солідарність” Людмила Зубко за підсумками зустрічі з військовими, ветеранами АТО, родинами загиблих та сім’ями переселенців, що відбулася у Центрі адаптації та відновлення учасників АТО і членів їх родин “Компас”, виступила з ініціативою про створення комунальних “шкіл безпеки” для дітей. Про це йдеться на сторінці Людмили Зубко у Facebook.

Одним з основних пріоритетів, які закріплені у програмі Людмили Зубко “Маніфест успішного міста для людей”, є саме безпека. Як розповіла Зубко, на зустрічі з військовими та ветеранами обговорили, хто і як має вчити дітей життєво важливих правил безпеки, а також наданню першої медичної допомоги.

Житомирська область є однією з найбільш мілітаризованих в усій країні, тут зосереджена найбільша кількість мобілізованих, багато ветеранів. Саме вони можуть стати викладачами, які навчать дітей правил безпеки у найрізноманітніших ситуаціях, переконана Зубко.

 

NSV 3888 1024x682 - У Житомирі мають бути створені комунальні школи безпеки для дітей – Людмила Зубко на зустрічі з військовими

За словами Зубко, важливу роль у навчанні дітей правил безпеки може відіграти медичний батальйон “Госпітальєри“, керівник якого Яна Зінкевич також була серед присутніх на зустрічі з кандидаткою у мери у житомирському центрі “Компас”.

“Вважаю, що навчання правил безпеки для діток має бути включено у програму позашкільної освіти. Як це зробити? Створити на рівні міста відповідне комунальне підприємство. Таке ж, наприклад, як школи танців. А це будуть школи безпеки!”, – сказала Людмила Зубко.

Вона також додала: “Реформа децентралізації дала можливість приймати рішення на місцях дуже швидко. Тож якщо є важлива для людей ініціатива – а вона є – необхідно одразу реагувати на рівні міської влади. Закладати кошти в бюджет і не чекати, а діяти”.

 

NSV 3913 1024x682 - У Житомирі мають бути створені комунальні школи безпеки для дітей – Людмила Зубко на зустрічі з військовими


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі мають бути створені комунальні школи безпеки для дітей – Людмила Зубко на зустрічі з військовими"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*