Учора, 26 червня, в Житомир прибігли спортсмени марафону «Я піднімаю прапор за Україну в НАТО». Старт марафону відбувся з Києва. Звідти 12 українських спортсменів несуть Прапор України до кордону з Польщею. Там наш Прапор прийме 21 марафонець з Литви. А вже 11 липня прапор доставлять на площу Лукішкес у Вільнюсі, де відбудеться саміт НАТО.
Загалом, участь в марафоні бере 33 спортсмени. Така кількість спортсменів символічна, адже Україна буде 33-ю країною в НАТО.
У Житомирі марафонців зустріли представники обласної влади та спортсмени Житомирщини. Марафонці поклали квіти до пам’ятника Героям АТО та ООС, а також відвідали руїни ліцею №25.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27-10.17.18-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27-10.17.19-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27-10.17.24-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27-10.17.30-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27-10.17.32-1024x768.jpeg)
Нагадаємо, папуги, черепахи, банан, кавове дерево, різноманіття риб і живий куточок: що подивитися в еколого-натуралістичному центрі в Житомирі (ФОТО).
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі марафонці підняли прапор за Україну в НАТО (ФОТО)"