У Житомирі мер преміював директора комунальної установи та головного лікаря ПМСД

cropped 22 e1577792020997 - У Житомирі мер преміював директора комунальної установи та головного лікаря ПМСД

Напередодні новорічно-різдвяних свят міський голова Сергій Сухомлин преміював головного лікаря Центру ПМСД та головного лікаря КП «Центр медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради Івана Дідика. Він отримає премію за грудень у розмірі 130% до посадового окладу.

Про це на сайті міськради було опубліковано відповідне розпорядження «Про преміювання», яке мер підписав 27 грудня.

«Відповідно до розпорядження міського голови від 06.05.2019 № 459 „Про затвердження показників преміювання головного лікаря комунального підприємства „Центр медико-санітарної допомоги“ Житомирської міської ради“: Преміювати головного лікаря комунального підприємства „Центр медико-санітарної допомоги“ Житомирської міської ради Дідика Івана Віталійовича за грудень 2019 року в розмірі 130% до посадового окладу з підвищенням за вищу кваліфікаційну категорію за контрактом», — йшлося у розпорядженні.

Також напередодні, 26 грудня, міський голова Сергій Сухомлин підписав розпорядження преміювати й директора КУ «Агенція розвитку міста» Бориса Пахолюка. Він отримає премію за фактично відпрацьований час у розмірі 150%.

«Преміювати директора комунальної установи „Агенція розвитку міста“ Житомирської міської ради Пахолюка Бориса Борисовича за грудень 2019 року у розмірі 150% за фактично відпрацьований час в межах затверджених видатків на оплату праці», — повідомлялося у розпорядженні.

Нагадуємо, що у поточному 2019 році Іван Дідик вже отримував премію.Зокрема у лютому — 100%, березні — 135%, червень (130%), липені — 150%, а в червні та серпні — по 130%.

Борис Пахолюк також цьогоріч був премійований вже кілька разів.Наприклад, 150% за січень, травень, червень та серпень; у розмірі 120% — за лютий.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі мер преміював директора комунальної установи та головного лікаря ПМСД"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*