У Житомирі мешканці вулиць Короленка та Соснової залишились без громадського транспорту

З 1 березня 2019 року в Житомирі не вийдуть на лінію автобуси маршруту №14 «Соснова – Затишшя». Перевізник, ТДВ «Житомирське АТП-11827» відмовився обслуговувати маршрут надалі.

«До управління транспорту і зв’язку надійшла заява від перевізника ТДВ «Житомирське АТП-11827» стосовно припинення обслуговування автобусного маршруту № 14 «Соснова – Затишшя». З 01.03.2019 року припиняється рух автобусів за вказаним міським автобусним маршрутом», – інформує прес-служба Житомирської міської ради.

Як повідомляє керівник ГО «Захист прав споживачів громадського транспорту» Роман Мусійчук, відтепер для мешканців вулиць Короленка та Соснової існує проблема дістатись у будь-яку точку міста, адже транспорту, альтернативного автобусам маршруту № 14, не має.

«Про що я і говорив раніше, що перевізник відмовиться від цього маршруту.

Мені дійсно дуже шкода мешканців вулиць Короленка та Соснової, в них окрім цього маршруту, взагалі альтернативи не має.

Колись, як закрили 53С, я пропонував ці автобуси 2 шт, запустити з площі до Соснової, це краще аніж взагалі нічого, бо я здогадувався про такий розвиток подій. Це було б краще ніж взагалі нічого.

Висновок з цієї історії можна зробити один – місту потрібен власний комунальний транспорт і крапка», – зазначає Роман Миколайович.

У ситуації, що склалася, управління транспорту і зв’язку шукає перевізника для тимчасового обслуговування автобусного маршруту № 14 «Соснова – Затишшя». Для забезпечення перевезень на цьому маршруті необхідно 5 автобусів місткістю від 18 пасажирів.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі мешканці вулиць Короленка та Соснової залишились без громадського транспорту"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*