У Житомирі міністр оборони України зустрівся з громадськістю аби пояснити деталі «Формули Штайнмаєра» (ВІДЕО)

DSC 0054 3 777x437 - У Житомирі міністр оборони України зустрівся з громадськістю аби пояснити деталі «Формули Штайнмаєра» (ВІДЕО)


Сьогодні, 9 жовтня, у приміщенні Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера відбулася перша зустріч у рамках програми «Діалоги про Україну» за участю міністра оборони України Андрія Загороднюка, голови ОДА Віталія Бунечка, голови облради Володимира Ширми, народного депутата Богдана Кицака, та кількох сотень житомирян.


Міністр оборони розповів деталі імплементації «формули Штайнмаєра», а саме які кроки робляться задля захисту суверенітету та відновлення територіальної цілісності України та як відбуватиметься дзеркальне розведення військ на лінії розмежування з обох сторін.

DSC 0053 3 e1570619295688 681x1024 - У Житомирі міністр оборони України зустрівся з громадськістю аби пояснити деталі «Формули Штайнмаєра» (ВІДЕО)


«Наша ціль — знайти варіанти вирішення воєнної загрози, яку маємо наразі. Оскільки ми вже маємо ситуацію, яка дуже далека від миру, маємо забезпечити і стратегічні інтереси — відновлення наших позицій та територій, які тимчасово окуповані. Ми розуміємо, хто наш ворог, які у нього цілі і ніяких ілюзій на рахунок цього не маємо. Але наразі Нормандський формат — це єдиний майданчик у світі, де можна вирішити цю ситуацію. Що до розведення військ, то воно відбуватиметься на трьох ділянках протяжністю по 1 км — у Золотому, Петрівському та Станиці Луганській. Загалом це 3 км з 410 км загальної лінії розмежування», — зазначив Андрій Загороднюк.

DSC 0076 2 1024x681 - У Житомирі міністр оборони України зустрівся з громадськістю аби пояснити деталі «Формули Штайнмаєра» (ВІДЕО)


У свою чергу громадськість цікавило, чи можлива амністія для сепаратистів. Голова Житомирської ОДА зазначив, що ніякої амністії для сепаратисів не буде:


«Люди, які вчинили злочин проти держави, проти людства, ніякої амністії не отримають».

DSC 0072 3 1024x681 - У Житомирі міністр оборони України зустрівся з громадськістю аби пояснити деталі «Формули Штайнмаєра» (ВІДЕО)


Нагодою поспілкуватися з міністром оборони вирішили скористатися і бійці батальойону Айдар, які просили переглянути кримінальну справу їхнього побратима Руслана Арсаєва:


«Пане міністр, вам відомо, що по сфабрикованим справам Авакова і Матіоса сидять у в’язницях зараз більше 20 тис добровольців, які одні з найперших захищали наші території. Зараз в Одеському СІЗО сидить мій побратим Арсаєв Руслан. Генеральна прокуратура підписала бумагу, щоб його перевезти в Росію. Ми не можемо домогтися адекватного розгляду його справи. Я прошу переглянути його справу. Якщо ви порядна людина. дайте слово, тут в залі, нам, батальйону Айдар, що ви особисто поговорите з військовою прокуратурою, щоб вони переглянули справу.»


Міністр оборони України Андрій Загороднюк пообіцяв, що виконає прохання айдарівців.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі міністр оборони України зустрівся з громадськістю аби пояснити деталі «Формули Штайнмаєра» (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*