У Житомирі на Богунії дівчина перелізла через огорожу мосту (ВІДЕО)

Screenshot 3 5 777x437 - У Житомирі на Богунії дівчина перелізла через огорожу мосту (ВІДЕО)

Інцидент трапився у четвер, 9 грудня близько 12-ї години, на Богунському мості через річку Кам`янка в обласному центрі.

Відеозапис, який вдалося відзняти камерам вуличного спостереження, опублікувало комунальне підприємство “Міський інформаційний центр” на своїй сторінці у соцмережі.

“9 грудня, близько дванадцятої години, на мосту через річку Кам’янка камера відеоспостереження зафіксувала таку подію: дівчина перелізла через огорожу мосту, опісля її супутник перетягнув дівчину в безпечне місце, але вона неодноразово намагалась повторити свої наміри”, – зазначають у тексті публікації.

Зазначається також, що, на щастя, небезпечне “з`ясування відносин” не завершилося трагедією. “Сімейна драма” підійшла до кінця ще до моменту прибуття “швидкої”.

«ДРАМА НА МОСТУ»

«ДРАМА НА МОСТУ».9 грудня, близько дванадцятої години, на мосту через річку Кам’янка, камерою відеоспостереження була зафіксована наступна подія: дівчина перелізла через огорожу моста, а після того як її супутник перетягнув дівчину в безпечне місце, неодноразово намагалась повторити свої наміри.На щастя сцена «сімейної драми» закінчилась без трагічних наслідків, ще до прибуття бригади «Швидкої допомоги». Але знову виникає питання: «ЧИ БУЛИ НЕОБХІДНІ ПОДІБНІ РИЗИКИ?».

Posted by КП «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради on Thursday, 12 December 2019

Нагадаємо, на Житомирщині неадекватна жінка скинула маленьку дитину з мосту в крижану воду, – соцмережі.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі на Богунії дівчина перелізла через огорожу мосту (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*