У Житомирі на хабарі затримали лікаря ВЛК

У Житомирі на хабарі затримали лікаря ВЛК

Житомирські правоохоронці викрили лікаря ВЛК Житомирського ОТЦК та СП, який вимагав винагороду за визнання військовозобов’язаного “обмежено придатним”.

Медик, 54-річний житомирянин, натякнув пацієнту про можливість вплинути на службових осіб за сприяння у «правильному» лікарському висновку. Статус «обмежено придатний» до військової служби коштував 500 доларів. І це попри те, що за висновком ВЛК при територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки чоловіка визнано придатним.

2 травня після проходження комісії чоловікові на руки було видано рішення про його статус «обмежено придатного до військової служби». Того ж дня він з’явився поблизу місця проживання лікаря для передачі «подяки». У цей момент медика й затримали правоохоронці.

У нього було вилучено 500 доларів, отриманих від пацієнта, а також ще 250 доларів, понад 2 тисячі гривень, медичну документацію. Іншу частину документації поліцейські вилучили за місцем проживання лікаря.

3 травня медику було оголошено про підозру в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України). Досудове розслідування триває.

Лікарю загрожує штраф від 2 000 до 5 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Нагадаємо також, що на Житомирщині затримали голову обласної ВЛК, який за винагороду робив військовозобов`язаних непридатними.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі на хабарі затримали лікаря ВЛК"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*