HOVER
IT LAB STUDIO
INNA BILA

У Житомирі на Михайлівській двічі на тиждень влаштовуватимуть “Музичні вечори”

1286421 u zhitomiri 13 14 lipnya proydut dni vulitsi mihaylivska 665x437 - У Житомирі на Михайлівській двічі на тиждень влаштовуватимуть "Музичні вечори"

В обласному центрі Житомирщини прийняли рішення щодо проведення мистецького заходу під назвою “Музичні вечори на Михайлівській”.

Про це повідомили на офсторінці міської ради.

Згідно рішення, яке на черговому засідання членів виконавчого комітету підтримала переважна кількість депутатів, захід проходитиме упродовж серпня та вересня.

Житомирян запрошують долучитися до розваги на Михайлівській кожної п`ятниці та суботи о 18:00 годині. Розпочинатимуть вже на цьому тижні – 7 серпня. 

Згідно інформації, котру надала начальниця управління та культури Житомирської міської ради, захід покликаний підвищувати культурно-мистецький рівень жителів міста, а також задовольняти інтелектуальні та духовні потреби містян

Нагадаємо, що фонтан на Михайлівській відтепер є власністю “Житомирводоканалу”.Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі на Михайлівській двічі на тиждень влаштовуватимуть “Музичні вечори”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*