У Житомирі на вул. Покровській легковик насмерть збив жінку та собаку (ФОТО) | Times ZT

У Житомирі на вул. Покровській легковик насмерть збив жінку та собаку (ФОТО)

Сьогодні, 4 березня, близько 13:00 на вул. Покровська легковик насмерть збив жінку та, вочевидь, її собаку, на нерегульованому пішохідному переході. Від удару жінку відкинуло на кілька метрів від пішоходу, а тваринка опинилась за кілька метрів в іншому боці. Аварія трапилась в районі перехрестя вул. Покровська та вул. Степана Бандери. Журналісти Times.ZT на місці події розпитали свідка про побачене. 

“Жінка дійшла до пішоходу, подивилася, що потік машин далеко. Далі вона дійшла до середини, перша машина її пропустила з крайнього правого ряду, за нею  стояв весь потік. Водій притормозив та зупинився, вона дійшла до середини пішохідного переходу, далі перед нею пролетів сірий Eclipse, вона тільки крок ступила і наступна машина її збила. Ну те, що вона йшла по пішоходу – це 100 %. А світлофор не працює взагалі. Я не бачив сам момент удару, а тільки як тіло мелькнуло”, – розповів житомирянин Вадим, який став очевидцем смертельно аварії.

Зараз перекрито рух транспорту на вул. Покровська від перехрестя вул. Степана Бандери до вул. Грушевська. На місці події працюють правоохоронці. 

На перехресті Покровської та Степана Бандери встановлений світлофор, проте майже ніхто не бачив його працюючим.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі на вул. Покровській легковик насмерть збив жінку та собаку (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*