У Житомирі нагородили Лауреатів спортивного року 2022 (ФОТО)

Сьогодні, 28 грудня, в ЖОДЮСШ «Авангард» відбулася урочиста церемонія «Лауреати спортивного року 2022». Захід став традиційним, його організовують вже вдесяте. 

До привітального слова та вручення подяк приєднався президент НОК України Вадим Гутцайт. За його словами, попри війну важливо продовжувати здобувати перемоги в спорті:

«Тільки завдяки ЗСУ ми можемо з вами займатися, тренуватися, їздити на змагання та приймати участь в міжнародних змаганнях, перемагати. Важливо зараз піднімати наш прапор, весь світ повинен знати, що ми спортсмени, ми українці, ми нація переможців. Нам потрібно просувати в світ: що ми були, є і будемо як нація. Дякую всім, хто в такий складний час тренувався, не виїздив, а здобував перемоги в спорті».

Заступник голови Житомирської ОДА Юрій Денисовець також висловив подяку спортсменам та побажав їм успіхів на спортивному фронті:

«Цей рік був важким, але і одночасно з цим, він був роком незламності. І ось спортсмени є також тими людьми, які встали до лав оборони нашої країни та нашого міста. І дякуємо, що ви продовжували свою справу як спортсмени попри все. Що ви здобули свої спортивні досягнення не завдяки, а всупереч війні. Але ви здобули результат, який ми всі бачимо – ваші перемоги».

Нагадаємо, «Без прапора навіть не виходила з кімнати», – житомирянка Мілена Мельничук представила Україну на «World Miss University» (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі нагородили Лауреатів спортивного року 2022 (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*