У Житомирі настало літо: про коронавірус забуто (ФОТО)

У Житомир прийшло справжнє літо. Припинилися дощі, виглянуло сонце, і стовпчик термометра сягнув позначки 25+, а тому всидіти вдома все важче, і важче. От житомиряни і не стали сидіти вдома, попри карантинні обмеження.

На свято Трійці ми мали змогу відпочивати аж 3 дні, а тому спрогнозувати, що вулиця Михайлівська не пустуватиме, як раніше, було не складно. Але реальність перевершила наші очікування, адже центральна пішохідна вулиця міста була вщент забита людьми. 

По літньому одягнені, на самокатах, велосипедах, скейтах, роликах, але без захисту та дистанції. За час прогулянки ми побачили лише кілька людей в масках. І чесно кажучи, це очікувано, адже в таку спеку і без маски нічим дихати. Проте кафе намагаються дотримуватися карантинних правил, на літніх терасах все, як потрібно, і рекомендована відстань, і дезінфікуючі засоби, і персонал в масках. Але пройтися Михайлівською з дотриманням дистанції в 1,5-2 м складно, адже вулицею гуляє величезна кількість містян. Крім того, вже включили фонтан, який обійти дітворі в таку спеку все складніше. 


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі настало літо: про коронавірус забуто (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*