HOVER
INNA BILA
SUSIDY

У Житомирі обмежать рух на вулиці С. Параджанова, транспорт рухатиметься по одній смузі (КАРТА)

1ff411dc7f0ff1f51a170623033c23ba - У Житомирі обмежать рух на вулиці С. Параджанова, транспорт рухатиметься по одній смузі (КАРТА)

Фахівці житомирського водоканалу продовжують працювати на ділянці автодороги, що пролягає вулицею Сергія Параджанова. Комунальники працюють над заміною аварійної ділянки каналізаційної мережі.

У зв`язку з проведенням ремонтів на Параджанова, вулицею частково обмежать рух транспорту. Про це повідомили у прес-службі Житомирської міськради. 

Відтак, на перетині вулиць М. Грушевського – І. Мазепи, а також М. Грушевського та Східною КП “Житомирводоканал” проводить роботи з будівництва водопровідних оглядових колодязів.

Зазначається також, що доки триватимуть ремонти, на вказаній ділянці рух транспортний засобів буде організований по лівій смузі в обох напрямках. Праву смугу буде перекрито. 

Відзначається також, що по вулиці Київській 48 до вулиці Київської, 22 тривають ремонти по заміні ділянки теплової мережі. Рух транспорту на вказаному відрузку автодороги ускладнений.

Деталі на карті:

img1596003438 1024x502 - У Житомирі обмежать рух на вулиці С. Параджанова, транспорт рухатиметься по одній смузі (КАРТА)

Нагадаємо,  що кілька вулиць Житомира без водопостачання: фахівці водоканалу ремонтують водогін.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі обмежать рух на вулиці С. Параджанова, транспорт рухатиметься по одній смузі (КАРТА)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*