У Житомирі обирають перевізника сміття, один з учасників виставив на показ свою техніку навпроти міськради (ФОТО)

Сьогодні, 27 жовтня, навпроти Житомирської міської ради виставили великогабаритну техніку та сміттєві контейнери. Заступник міського голови Сергій Кондратюк пояснив, що у Житомирі проходить конкурс між перевізниками сміття:

«Управління житлового господарства розпочало конкурс на визначення перевізника сміття в Житомирі. Щорічно в місті збирається 700 тис кубічних метрів сміття, маємо 562 сміттєзбірних майданчика та 2450 контейнерних парків. Тому Житомир потребує нової техніки і іншого підходу до перевезення сміття. Сьогодні один із перевізників, який вийшов на конкурс, а їх на конкурсі 5, представляє цю техніку. Один з критеріїв відбору — наявність власної техніки, а не орендованої. Результати конкурсу будуть до п’ятниці. Дана техніка, яка зараз представлена навпроти міської ради, це 15 кубова техніка, яка дозволяє заїжджати і розвертатися в наші двори, бо наші двори не були пристосовані для заїзду сміттєзбірних майданчиків. Якщо ми запустимо техніку в 40-60 м кубічних, вона буде вбивати наші двори і дороги. Там де перевізник сміття переможе на своєму лоті, будуть поставлені нові контейнери».


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі обирають перевізника сміття, один з учасників виставив на показ свою техніку навпроти міськради (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*