У Житомирі очільницю благодійного фонду викрили у сприянні виїзду військовозобов`язаних за кордон

У Житомирі очільницю благодійного фонду викрили у сприянні виїзду військовозобов`язаних за кордон

Днями у Житомирі прпавоохоронці оголосили про підозру у зловживанні впливом та в організації та сприянні в незаконному переправленні особи через державний кордон України 46-річній житомирянці, керівниці одного з благодійних фондів.

Слідство встановило, що влітку з даною особою познайомився місцевий житель, який вирішив співпрацювати з її фондом та надавав гуманітарну допомогу жителям Херсонщини. Згодом жінка повідомила, що може організувати для нього перетин державного кордону України. Щоправда за умови винагороди у сумі близько 1500 доларів США.

У середині вересня очільниця фонду повідомила чоловікові, щоб той надав копії особистих документів та підтвердила попередню вартість послуги. За кілька днів жінка надала до Житомирської ОВА необхідні документи, що стали підставою для розгляду відповідною комісією питання щодо включення чоловіка до телекомунікаційної системи «Шлях».

Після чого підприємлива керівниця раптово змінила «вартість» послуг: замість іноземної валюти він мав надати два ноутбуки та один комп’ютерний моноблок. Чоловік погодився на таку умову та вже наступного дня передав «добродійці» комп’ютерну техніку вартістю понад 50 тисяч гривень. Натомість отримав від неї копію наказу, що дає право на перетин державного кордону України на період дії правового режиму воєнного стану.

При цьому жінка розуміла, що військовозобов`язаний не планує повертатися в Україну.

Наразі очільниця благодійного фонду знаходиться під цілодобовим домашнім арештом. Їй загрожує позбавлення волі на строк до 9 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо також, що жінкам, які стануть на військовий облік, виїзд за кордон поки не буде заборонений..

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі очільницю благодійного фонду викрили у сприянні виїзду військовозобов`язаних за кордон"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*