У Житомирі Олег Скидан вдруге став ректором Поліського університету | Times ZT

У Житомирі Олег Скидан вдруге став ректором Поліського університету

Відповідний наказ було підписано Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом 2 лютого. Посаду ректора Поліського національного університету Олег Скидан посів вдруге, після оголошення результатів виборів ректора у ВНЗ. Про це вчора, 4 лютого, повідомили працівники прес служби Поліського національного університету (раніше Житомирський національний агроекологічний університет).

«Призначити Скидана Олега Васильовича, доктора економічних наук, професора, ректором Поліського національного університету строком на п’ять років з 03 лютого 2021 року до 02 лютого 2026 року як обраного за конкурсом відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту» на умовах, викладених у контракті», – йдеться у документі.

Рішення про посаду ректора прийняли згідно протоколу виборчої комісії з виборів ректора, довідки про результати спецперевірки та укладений контракт.

 

Вибори ректора у навчальному закладі відбулися 11 грудня. Відповідно до результатів голосування, перемогу здобув діючий ректор університету Олег Скидан. Загалом у голосуванні взяли участь 477 виборців. Згідно із результатами підрахунку, Олег Скидан отримав 421 голос.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі Олег Скидан вдруге став ректором Поліського університету"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*