Вночі, близько 2.00, 10 березня житомирські правоохоронці отримали повідомлення про ДТП без потерпілих на вулиці Вітрука. Коли правоохоронці прибули за викликом, водія автомобіля-учасника ніде не було. Завдяки очевидцям стало відомо, що після ДТП той сховався у під`їзді сусіднього будинку.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/334959037_579776050878145_4877172211720504874_n.jpg)
З`ясувалося, що 20-річний кермувальник автомобіля ВАЗ, не впоравшись з керуванням, задів та пошкодив автомобільDacia, а потім здійснив наїзд на металеву конструкцію дитячого майданчику. А сховався винуватець ДТП тому що не мав посвідчення водія.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/1OR6bvS.jpg)
Водночас при спілкуванні з знайденим водієм правоохоронці помітили у того ознаки алкогольного сп’яніння. Прилад Драгер показав результат в 1,67 проміле. Відтак щодо чоловіка було складено одразу 5 адмінматеріалів: за ст. 130 (Керування в стані сп’яніння), ст. 122-4 (Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди) КУпАП, два протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП), а також винесена постанова за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) КУпАП.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/C7zKf8b.jpg)
Нагадаємо також, що на Звягельщині п`яний водій збив пішохода і зніс бетонну елетроопору.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі п`яний водій протаранив дитячий майданчик і сховався"