У Житомирі перед судом постане бухгалтерка однієї з лікарень, яка систематично збагачувалася коштом інших працівників

У Житомирі перед судом постане бухгалтерка однієї з лікарень, яка систематично збагачувалася коштом інших працівників

У Житомирі судитимуть бухгалтерку лікарні, яка упродовж 1,5 року нараховувала собі підвищену зарплатню, лікарняні, аванси та премію. Таким чином жінка отримала понад 39 тисяч гривень виплат на особистий рахунок.

Відомо, що з березня 2022 року 44-річна жителька м. Житомира, перебуваючи на посаді бухгалтера, здійснювала зарахування заробітної плати та інших виплат на картрахунки працівників закладу за допомогою системи дистанційного банківського обслуговування.

Згідно матеріалів слідства, 44-річна житомирянка, маючи доступ до управління та розпорядження грошовими коштами на розрахунковому рахунку лікарні, вносила завідомо недостовірні відомості до Зведених відомостей сум для зарахування на карткові рахунки працівників. Щомісяця, з травня 2022 року й до початку грудня 2023 року вона збільшувала розмір належної їй виплати заробітної плати, у тому числі авансів, а також лікарняних та премії. Такі оборудки вона проводила за рахунок коштів, що мали бути виплачені іншим працівникам закладу, зокрема, ліфтерам.

Днями фігурантці було оголошено про підозру у привласненні чужого майна, яке перебувало в її віданні, вчинене в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 КК України) та у підробленні офіційного документа (ч. 1 ст. 358 КК України).

Тепер спритній панянці загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Досудове розслідування триває. Поліцейські з’ясовують й інші обставини, зокрема, й щодо нарахування коштів родичам фігурантки, які також працюють у закладі.

Нагадаємо також, що у Житомирі за привласнення шкільної техніки перед судом постане методистка одного з міських ліцеїв.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі перед судом постане бухгалтерка однієї з лікарень, яка систематично збагачувалася коштом інших працівників"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*