У Житомирі перекрили в’їзд на скандальну заправку АЗС UPG

На проспекті Незалежності, 29 сьогодні, 16 березня, відбувається черговий мітинг активістів проти нещодавно збудованої АЗС. Люди перекрили в’їзд та не пропускають транспорт на територію заправки. Мітингувальники планують таким чином обмежити роботу UPG хоча б на 2 години.

Зауважимо, що сьогодні, 16 березня у Господарському суді Житомирської області відбулось слухання по “Демонтажу незаконної АЗС UPG та повернення території до колишнього її стану”. Акція відбулася для того, щоб привернути увагу житомирян до незадовільної роботи міської влади, адже  протягом 2020 року судові інстанції визнали протиправність будівництва цього АЗС, а також порушення законодавства з боку посадових осіб ЖМР. Господарським судом було зобов’язано повернути благоустрій на території до попереднього стану. 

Крім цього, активісти сьогодні також прийшли на засідання земельної комісії у міськраду та протестували там щодо невиконання рішення суду стосовно діяльності заправки. Трансляцію з місця подій ви можете побачити на сторінці Times.ZT у Facebook.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі перекрили в’їзд на скандальну заправку АЗС UPG"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*