У Житомирі переможець «Х-Фактору» розповів, що планує записати дует з Винником

У Житомирі 21 листопада відбувся перший сольний концерт Дмитра Бабака «ЛюбаYou». Дмитро – переможець п’ятого сезону «Х-Фактору» та учасник «Голосу країни».

Співак у Житомирі не вперше. Раніше він приїжджав з концертом разом із учасниками «Х-Фактору». Дмитро зауважив, що він тут саме сьогодні, щоб привітати житомирян з Днем Гідності та Свободи, а також – усіх причетних до свята Дня десантно-штурмових військ.

Дмитро Бабак – уродженець Луганської області. З початком війни на Донбасі змушений був переїхати до міста Києва, так як займатися творчою діяльності вдома він вже не міг. На малій батьківщині Дмитра досі проживають його бабуся та дідусь, які підтримують його захоплення музикою ще з дитинства.

«Моя бабуся співала у хорі, а дід, до речі, десантник, любить грати на гітарі. Хоча мої рідні всі працювали на заводі. Голос в мене, мабуть, від прадіда. Кажуть, тембри дуже схожі», – розповів співак.

Дмитро не лише співак. Він пише власні пісні, які вже виконують дівчата з його творчої команди. Артист поєднує сцену із викладанням вокалу. У Києві має невелику студію, де навчає співу дітей і дорослих.

«Головне, щоб артист мав індивідуальність. Я не нав’язую свій стиль. Кожен вирішує, що хоче співати, сам. Я лише допомагаю. Мені завжди говорили: ти ніколи не будеш викладати, бо в тебе немає хисту. Це був мій своєрідний комплекс, якого я вирішив позбутися. Я дуже люблю комунікувати з людьми. Неважливо чи дорослі це, чи діти. У них я теж чогось навчаюся», – зауважив виконавець.

Зі сцени Дмитро Бабак, привітав десантників зі святом та побажав їм одного – берегти себе. Подякував за те, що вони боронять наш суверенітет та незалежність.

«Дякую вам за те, що діти привчаються до української культури. Це дуже важливо. Я думаю, за це вам будуть дякувати і наші діти, онуки і правнуки. Пам’ять про ваш героїзм залишиться з нами назавжди», – зазначив співак.

Дмитро має грандіозні плани на майбутнє. З його слів, у нього новий творчий етап.

«Це пісні про кохання до жінки. Пісні “на позитиві” про реалізоване кохання. Адже ми всі добре знаємо, якщо жінка кохана, вона зробить свого чоловіка найуспішнішим у світі. У майбутньому планую записати дует з Олегом Винником. Дуже цікава особистість, його феномен, зокрема», – зауважив артист.

Дмитро Бабак – «найчуттєвіший джентльмен 5-го сезону». Так називала його наставниця у шоу Ніно Катамадзе.

«Я запам’ятав настанову своєї тренерки. Кожного разу, коли я її повторюю, всі стверджують, що це саме та фраза. Однак щоразу я її говорю по-різному: неважливо чи це кохання, чи творчість, чи професія – необхідно зробити все по-максимуму для того, щоб бути впевненим, що ти для цього зробив все», – розповів співак.

Серед його захоплень – гра у футбол. Зізнається, якщо б не став артистом, точно розпочав би кар’єру  футболіста.

У житті Дмитро такий же, як і на сцені – щирий, завжди усміхнений, комунікабельний і з відкритим серцем. Позитивний та індивідуальний, в міру сором’язливий, проте впевнений у своїх творчих планах на майбутнє.

ВЛАСНА

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі переможець «Х-Фактору» розповів, що планує записати дует з Винником"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*