У Житомирі перевірили якість роботи маршруток і випустили на лінію 16 автобусів з Таллінна

У Житомирі проводять перевірку умов перевезення в маршрутках. Зокрема, містяни скаржилися на роботу маршруток №1, №5 та №8. За словами в. о. начальника управління транспорту і зв’язку Миколи Єрмакова, по цим маршрутам дійсно виявили незадовільні умови:

«Було прийнято рішення управлінням транспорту здійснити планові та позапланові перевірки приватних перевізників. Були скарги на деякі маршрути: №1, №5, №8. Тобто, ми виїхали на лінію, особисто перевірили. Були факти виявлені щодо неналежного технічного стану, якості санітарного стану транспортних засобів, те саме дотримання графіків. Усі наявні автобуси, які є у перевізників і які відповідають умовам – перебувають на лінії. Ті, які ми перевірили і були недоліки – вони зараз знаходяться на ремонті. Робота щодо перевірки перевізників не зупиняється. Сьогодні більш нагальна потреба – це забезпечити транспортом місто у зв’язку з тим, що у нас не працює електротранспорт».

Наразі Житомиром курсують нові автобуси з Таллінна, оскільки після вчорашнього ракетного обстрілу росіян, у місті не працює електротранспорт.

«Враховуючи вчорашні події (ракетний обстріл України 9 березня – авт.) весь міський електротранспорт зупинився, ми випустили на маршрути всі наші комунальні автобуси, які в нормальному технічному стані, на маршрути №2 і №3. Тобто, сьогодні вони вже курсують. Також посилили маршрут №23. Ми також будемо виїжджати на маршрути, щоб оцінити, яка там ситуація, можливо десь треба доставити більше автобусів. Наша задача вивести ключові райони: Богунія, Крошня, центр, Корбутівка. Більше моніторимо пікові години. На сьогоднішній ранок у нас більш-менш ситуація, скупчення людей немає. Так само і приміський транспорт допомагає, бере пасажирів. Ми випустили з 20 автобусів, які нам передав Таллінн – 16. 2 “гармошки” у нас вже на лінії. Красиві, чисті автобуси. Там є термінал, і ми також додали на “гармошку” кондукторів, щоб зменшити навантаження», – пояснив Микола Єрмаков.

Нагадаємо, «Ми зараз в одній із найскладніших ситуацій в Україні»: мер Житомира про забезпечення міста електроенергією.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі перевірили якість роботи маршруток і випустили на лінію 16 автобусів з Таллінна"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*