У Житомирі підписали меморандум з Міністеркою ветеранів Лапутіною – надаватимуть послуги АТОвцям

Завдяки угоді між виконавчим комітетом Житомирської міської ради та Міністерством у справах ветеранів у новому житомирському “Прозорому офісі” запрацює сервіс для надання послуг ветеранам/учасникам АТО.

Відповідний меморандум сьогодні, 9 червня, підписали міський голова Сергій Сухомлин з Міністеркою Міністерства у справах ветеранів війни та членів сімей загиблих Юлією Лапутіною. 

Пілотний проект «Адмiнсервіс Ветеран» створений для покращення обслуговування ветеранів війни та членів сімей загиблих. Документом передбачено надання взаємної допомоги в організації та проведенні низки заходів для роботи в рамках спільного проекту. У «Прозорому офісі» для прийому ветеранів війни буде забезпечено два робочих місця для працівників Житомирської міської ради та Міністерства у справах ветеранів України для якісного, швидкого та ефективного надання послуг.

Зауважимо, що у Житомирі станом на 1 червня 2021 – близько 4 тис учасників АТО/ООС та членів родин загиблих

“Житомир завжди  був містом, в якому дуже багато військових. Я пишаюся тим, що Житомирська область по кількості тих, хто у 2014 році пішов на війну, була найпершою. Проблеми наших захисників, коли вони повертаються додому, завжди є. Наше завдання зробити так, щоб цих проблем було якомога менше, щоб захисники відчували нашу підтримку –  і державних органів, і місцевих органів, і просто людей на вулиці. Основне завдання, щоб учасник АТО, який прийшов до нас, швидко отримав допомогу матеріальну, соціальну та іншу, а також отримав перш за все увагу та підтримку”, – пояснив Сергій Сухомлин. 

“Я тільки перші глодини перебуваю в Житомирі, і на вулицях вашого міста відчувається, що тут багато захисників. Ходять хлопці у військовій формі, символіка державна всюди присутня. Житомирщина дала дуже багато воїнів, які в перші години початку антитерористичної організації взяли участь у найактивніших боях, у визволенні. Громада підтримувала військових на фронті, в той час, коли не було сталого управління містами, було дуже багато хаусу, тому що минула влада покинула управління країною, а люди були новопризначеними. І тільки громада і воїни, волонтери і суспільство разом змогли дати відсіч російській агресії, тому що російські військові найманці робили все, щоб не відбулося України. Але Житомирщина своїм прикладом, я навіть скажу, що це громадянський подвиг, допомагала військовим і всій країні звільнитися від навали. Завдяки цьому ми відвоювали наші території. Мені дуже приємно, що влада місцева підтримує захисників України, і ми з радістю підтримаємо ветеранів і захисників України, і ми з радістю підпишемо меморандум про надання послуг захисникам України після того, як дійсно запрацює на повну цей “Прозорий офіс””, – розповіла Юлія Лапутіна. 

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі підписали меморандум з Міністеркою ветеранів Лапутіною – надаватимуть послуги АТОвцям"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*