У Житомирі планують передати приміщення двох комунальних аптек під інші цілі

Комунальні аптеки у Житомирі планово зникають. У минулому році приміщення однієї з комунальних аптек за 1 гривню передали у оренду на 5 років ФК “Полісся”, який по суті став приватним клубом. Наразі планують змінити призначення приміщень ще двох аптек КП “Фармація”.

Зокрема, приміщення аптеки № 2 загальною площею 131,1 кв. м за адресою: м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 5 планують передати на облік КП «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 6». А приміщення аптеки загальною площею 138,7 кв. м за адресою: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 47 на облік КП «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради. Як надовго ці приміщення використовуватимуть вищезгадані комунальні підприємства і чи не перейдуть вони теж в по-суті безкоштовну оренду приватних підприємств залишається лише гадати.

Наразі у світі найприбутковішим бізнесом є фарміндустрія. Однак схоже не в Житомирі. Оскільки такими темпами найближчим часом з’явиться і остаточне рішення про ліквідацію КП “Фармація”.

Нагадаємо, що останній раз питання про його ліквідацію вже піднімалося у вересні минулого року.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі планують передати приміщення двох комунальних аптек під інші цілі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*